Sporun Yıldızı

Sahaların Yıldızları Ekranlarınızı Süsleyecek!

Ek ücret ödemeden HD Yüksek Kalitede izle!
Süper Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Turkish Airlines Euroleague ve çok daha fazlası!
beIN CONNECT'le dilediğin zaman dilediğin yerde spor izleme özgürlüğü!

  • İletişim ve Veri İşleme izni ile ilk 3 ay Yıldız Dolu Paketi hediye!
  • Faturalıya İlk 4 ay 49,00 TL daha sonra ayda yalnızca 154,00 TL!
  • Kredi Kartı ile 12 ay boyunca 119TL, toplamda 1428TL!
  • HD için ek ücret yok!
  • İç kurulum ve aktivasyon Ücretsiz!
  • Engelli ve Gazilerimize ilk 4 ay 31,85 TL, geri kalan aylar 100 TL!
  • 15 ay taahhütlü!

Biz Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

Potansiyel Müşteri Aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayın.

Sporun Yıldızı Paketi’ni Neden Almalıyım ?

TFF 1. Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, Serie A, Ligue 1, Euroleague, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası.

 

beIN FC, beIN Asist, beIN Final, beIN Euroleague, BSL Stüdyo, Alo beIN, Vay Bee, İnteraktif gibi tüm spor tutkunlarını ekrana bağlayacak programlar ile maç analizleri, yorumlar ve eğlence. Üstelik beIN Connect ile yayın akışına bağlı kalmadan Dİlediğiniz Zaman sizinle!

 

BeIN Connect ile hiç bir ek ücret ödemeden tüm canlı maçlar ve spor programlarını web,cep ve tabletten Dilediğin Yerde izleyebilme imkanı!

 

Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY

Paket İçerinde Neler Var ?

 

Kampanya Bilgileri

Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlar 3 Mayıs 2021 tarihine kadar 15 ay kullanım sözlü Sporun Yıldızı Paketi için geçerlidir. Sporun Yıldızı paketi yeni üyeliklerde ilk 4 ay ayda 49 TL, kalan aylar paketin taahhütlü fiyatı olan 154 TL üzerinden faturalanır. Ayrıca beIN CONNECT ile web’den, cepten ya da tabletten takımınızın Süper Lig kapsamındaki tüm maçlarını canlı olarak ve hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Hediye olan paketlerden faydalanmak için, üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve iletişim izni vermeniz gerekmektedir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetlerini arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/ paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir sebepten taahhütün bozulması durumunda izlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Biz Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

Potansiyel Müşteri Aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayın.